SMA SHP180-21 HIGHPOWER PEAK3 (180kWn)
https://pnp.energy/web/image/product.template/4015/image_1920?unique=fa8effd
Plug & Play Energy
SHP180-21 HIGHPOWER PEAK3
Echipamente compacte pentru sisteme descentralizate și sisteme fotovoltaice la scară largă datorită densității mari de putere. Tensiune de ieșire 690V „Răcire activă” cu ventilatoare cu viteză controlată, asigură o răcire optimă cu un consum mai mic de energie, maximizând producția prin reducerea temperaturii Max. de generator PV: 360 kWp Max. Tensiune de intrare 1500V Max. curent de intrare/Max. curent de scurtcircuit: 180 A/325 A Număr de adepți MPP: 1 Certificat pentru Spania și Portugalia Garanție 5 ani
SMA180kWnRef. P&P1353
Nu este disponibil pentru vânzare
  • Putere (Wn)
  • Connexió
  • Funció
  • Rango de voltaje MPPT (V)
  • Marca
  • Garantia
  • Voltaje nominal
Această combinație nu există.
Putere (Wn): 180 kW
Connexió: Trifásico
Funció: No híbrido
Rango de voltaje MPPT (V): 880-1450
Marca: SMA
Garantia: 5 años
Voltaje nominal: 690 V
Plug & Play Energy
SHP180-21 HIGHPOWER PEAK3