SMA SHP180-21 HIGHPOWER PEAK3 (180kWn)
https://pnp.energy/web/image/product.template/4015/image_1920?unique=fa8effd
Plug & Play Energy
SHP180-21 HIGHPOWER PEAK3
Equip compacte per a sistemes descentralitzats i sistemes fotovoltaics a gran escala per la seva alta densitat de potència. Tensió de sortida 690V “Active cooling” amb ventiladors controlats per velocitat, asseguren una òptima refrigeració amb menor consum energètic, maximitza la producció per reducció de temperatura Potència màx. del generador FV: 360 kWp Tensió d´entrada màx. 1500V Corrent d'entrada màx./Corrent de curtcircuit màx: 180 A/325 A Nombre de seguidors del MPP: 1 Certificat per a Espanya i Portugal Garantia 5 anys
SMA180kWnRef. P&P1353
No disponible per venda
  • Potència (Wn)
  • Connexió
  • Funció
  • Rang de voltatge MPPT (V)
  • Marca
  • Garantia
  • Voltaje nominal
Aquesta combinació no existeix.
Potència (Wn): 180 kW
Connexió: Trifásico
Funció: No híbrido
Rang de voltatge MPPT (V): 880-1450
Marca: SMA
Garantia: 5 años
Voltaje nominal: 690 V
Plug & Play Energy
SHP180-21 HIGHPOWER PEAK3