Solis S5-GR1P1.5K-M (Solis S5-GR1P1.5K-M) (1,5 kWn)
https://pnp.energy/web/image/product.template/2636/image_1920?unique=9b170d9
Plug & Play Energy
S5-GR1P1.5K-M (1.5kWn)
Solis S5-GR1P1.5K-M (1,5 kW) Tensiune maximă de intrare: 600 V Curent maxim de intrare: 12,5 A Număr de MPPT-uri/Număr de intrări: 1/1 97,3% eficiență maximă AFCI integrat (protecție circuit defect de arc DC) 5 ani garanție extensibilă la 20 ani Putere invertor: 1,5kWn1
Solis1.5kWnRef. P&P0058
Nu este disponibil pentru vânzare
  • Putere (Wn)
  • Connexió
  • Funció
  • Nº de MPPTs
  • Rango de voltaje MPPT (V)
  • Marca
  • Garantia
Această combinație nu există.
Putere (Wn): 1,5 K
Connexió: Monofásica
Funció: No híbrido
Nº de MPPTs: 1
Rango de voltaje MPPT (V): 50-500
Marca: Solis
Garantia: 5 años
Plug & Play Energy
S5-GR1P1.5K-M (1.5kWn)