Solis S5-GR1P1.5K-M (Solis S5-GR1P1.5K-M) (1,5 kWn)
https://pnp.energy/web/image/product.template/2636/image_1920?unique=9b170d9
Plug & Play Energy
S5-GR1P1.5K-M (1.5kWn)
Solis S5-GR1P1.5K-M (1,5 kW) Voltatge màxima d'entrada: 600 V Corrent màxim d'entrada: 12.5 A Número de MPPTs/Nombre d'entrades: 1/1 97.3% d'eficiència màxima AFCI integrat (Protecció de circuit de falla d'arc CC) 5 anys de 1,5kWn
Solis1.5kWnRef. P&P0058
No disponible per venda
  • Potència (Wn)
  • Connexió
  • Funció
  • Nº de MPPTs
  • Rang de voltatge MPPT (V)
  • Marca
  • Garantia
Aquesta combinació no existeix.
Potència (Wn): 1,5 K
Connexió: Monofásica
Funció: No híbrido
Nº de MPPTs: 1
Rang de voltatge MPPT (V): 50-500
Marca: Solis
Garantia: 5 años
Plug & Play Energy
S5-GR1P1.5K-M (1.5kWn)