Sigenergy Sigen PV Inverter 125M1-HYA (125kWn) (11010136)
https://pnp.energy/web/image/product.template/6049/image_1920?unique=12a2a3b
Plug & Play Energy
Sigen PV Inverter 125M1-HYA (125kWn)
• Rated output power in AC: 125 kW (400 V, 50/60 Hz) • Number of MPPT: 8 independent inputs (2 strings per MPPT) • Input voltage range in MPPT: 160–1000 V • Maximum efficiency: 98.6%
Sigenergy125kWnRef. P&P3962
Not Available For Sale
  • Power (Wn)
  • Function
This combination does not exist.
Power (Wn): 125 kW
Function: Híbrido
Plug & Play Energy