Sungrow SG125CX-V21 (125kWn - 400VAC)
https://pnp.energy/web/image/product.template/3907/image_1920?unique=029bf9a
Plug & Play Energy
SG125CX-V21
Sungrow125kWnRef. P&P2787
Not Available For Sale
  • Power (Wn)
  • singlephase/threephase
  • Function
  • Marca
  • output voltage(v)
This combination does not exist.
Power (Wn): 125 kW
singlephase/threephase: Trifásico
Function: No híbrido
Marca: Sungrow
output voltage(v): 400V