Invertor Sigenenergy Sigen PV 125M1-HYA (125kWn) (11010136)
https://pnp.energy/web/image/product.template/6049/image_1920?unique=12a2a3b
Plug & Play Energy
Invertor fotovoltaic Sigen 125M1-HYA (125kWn)
• Putere nominală de ieșire în AC: 125 kW (400 V, 50/60 Hz) • Număr de MPPT: 8 intrări independente (2 șiruri per MPPT) • Domeniu de tensiune de intrare în MPPT: 160–1000 V • Eficiență maximă: 98,6%
Sigenergy125kWnRef. P&P3962
Nu este disponibil pentru vânzare
  • Putere (Wn)
  • Funció
Această combinație nu există.
Putere (Wn): 125 kW
Funció: Híbrido
Plug & Play Energy