Solis S6-EH3P99.9K10-NVYD-H (99.9kWn)
https://pnp.energy/web/image/product.template/6784/image_1920?unique=b859131
Plug & Play Energy
S6-EH3P99.9K10-NVYD-H
S6 99.9kW 3 Phase Hybrid Inverter, 10 MPPT, DC SW, Dual High Voltage Battery Port, Backup Port, Smart Port, WIFI/LAN, Display Version, Meter Version, Up to 10 in Parallel, AFCI 2.0
Solis99.9kWnRef. P&P0145
Not Available For Sale
  • Power (Wn)
  • singlephase/threephase
  • Function
  • Marca
  • warranty
This combination does not exist.
Power (Wn): 99,9 kW
singlephase/threephase: Trifásico
Function: Híbrido con backup
Marca: Solis
warranty: 5 años
Plug & Play Energy
S6-EH3P99.9K10-NVYD-H