Solis-S5-3P12K-DC (S5-3P12K-DC) (12 kWn)
https://pnp.energy/web/image/product.template/2229/image_1920?unique=527e7ca
Plug & Play Energy
S5-3P12K-DC
Solis-S5-3P12K-DC (12 kW - 2 MPPT) Invertor trifazat 1000V Are un curent maxim de intrare de 22A Protecție împotriva supratensiunii, scurtcircuitelor, supracurentului de ieșire și inversării polarității DC Standard 5 ani garanție extinsă până la 20 ani Putere invertor: 12kWn
Solis12kWnRef. P&P0036
Nu este disponibil pentru vânzare
  • Putere (Wn)
  • Connexió
  • Funció
  • Nº de MPPTs
  • Rango de voltaje MPPT (V)
  • Marca
  • Garantia
  • Número de strings FV
Această combinație nu există.
Putere (Wn): 12 K
Connexió: Trifásico
Funció: No híbrido
Nº de MPPTs: 2/2
Rango de voltaje MPPT (V): 160-850
Marca: Solis
Garantia: 5 años
Número de strings FV: 2
Plug & Play Energy
S5-3P12K-DC