Inversor fotovoltaic Sigenenergy Sigen 125M1-HYA (125kWn) (11010136)
https://pnp.energy/web/image/product.template/6049/image_1920?unique=12a2a3b
Plug & Play Energy
Inversor fotovoltaic Sigen 125M1-HYA (125kWn)
• Potència nominal de sortida a CA: 125 kW (400 V, 50/60 Hz) • Número de MPPT: 8 entrades independents (2 cadenes per MPPT) • Rang de voltatge d'entrada en MPPT: 160–1000 V • Eficiència màxima: 98,6%
Sigenergy125kWnRef. P&P3962
No disponible per venda
  • Potència (Wn)
  • Funció
Aquesta combinació no existeix.
Potència (Wn): 125 kW
Funció: Híbrido
Plug & Play Energy