Solis-S5-3P12K-DC (S5-3P12K-DC) (12 kWn)
https://pnp.energy/web/image/product.template/2229/image_1920?unique=527e7ca
Plug & Play Energy
S5-3P12K-DC
Solis-S5-3P12K-DC (12 kW - 2 MPPT) Inversor trifàsic de 1000V Compte amb un corrent màxim d'entrada de 22A Protecció contra sobretensions, curtcircuit, sobrecorrent de sortida i contra polaritat inversa DC Garantia estàndard de 5 anys ampliable fins a 20 anys Potència inversor:
Solis12kWnRef. P&P0036
No disponible per venda
  • Potència (Wn)
  • Connexió
  • Funció
  • Nº de MPPTs
  • Rang de voltatge MPPT (V)
  • Marca
  • Garantia
  • Número de strings FV
Aquesta combinació no existeix.
Potència (Wn): 12 K
Connexió: Trifásico
Funció: No híbrido
Nº de MPPTs: 2/2
Rang de voltatge MPPT (V): 160-850
Marca: Solis
Garantia: 5 años
Número de strings FV: 2
Plug & Play Energy
S5-3P12K-DC